Seria włamań do garaży. Zatrzymano sprawców

Seria włamań do garaży. Zatrzymano sprawców

Mieszkańcy Pisza i sąsiednich gmin zmagali się z serią włamań do garaży. Śledztwo doprowadziło policjantów do gminy Biała Piska, gdzie zatrzymano 30-latka odpowiedzialnego za kradzieże. Okazało się, że mężczyzna nie działał sam. Łącznie zatrzymano 3 osoby, przy czym 30-latek odpowie także za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Zatrzymano osoby odpowiedzialne za włamania

W grudniu 2022 roku piscy policjanci stopniowo otrzymywali coraz więcej zgłoszeń dotyczących serii włamań do garaży. Nie ulegało wątpliwości, że włamania są ze sobą powiązane. Śledztwo doprowadziło policjantów do mieszkania 30-letniego mężczyzny z gminy Biała Piska. W mieszkaniu znaleziono większość skradzionych przedmiotów. Co więcej, ustalono, że 30-latek nie działał sam. Mężczyzna współpracował z dwoma kolegami. Obecnie wszyscy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci przeszukujący mieszkanie 30-latka znaleźli coś jeszcze. Oprócz skradzionych łupów 30-latek trzymał w domu znaczne ilości marihuany i amfetaminy. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Dodaj komentarz