Bez barier: Nowa winda w Starostwie Powiatowym

Bez barier: Nowa winda w Starostwie Powiatowym

Niektóre osoby, ze względu na różne przeszkody, nigdy nie miały możliwości przedostania się do wyższych kondygnacji budynku Starostwa Powiatowego. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie – każdy ma możliwość swobodnego przemieszczania się po wszystkich piętrach tej instytucji.

Inwestycję, która jest nie tylko istotna, ale również długo oczekiwana, oficjalnie oddano do użytku w środę, 11 października. To moment pełen radości i satysfakcji dla wszystkich, którzy marzyli o bardziej dostępnej siedzibie starostwa.

Podczas uroczystości otwarcia nowej windy obecni byli liczni VIP-y oraz goście specjalni. Wśród nich znaleźli się starosta Andrzej Nowicki oraz jego zastępca Marek Wysocki. Dr Waldemar Brenda, członek Zarządu Powiatu w Piszu, również miał zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu. Nie zabrakło także sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemara Kraski, posła Jerzego Małeckiego, senator Małgorzaty Kopiczko oraz dyrektora Oddziału Warmińsko-Mazurskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, Mateusza Szkaradzińskiego.

Na uroczystość została również zaproszona Bogumiła Czerniawska, mieszkanka powiatu, przedstawicielka osób z niepełnosprawnościami. Wszyscy obecni jednogłośnie wyrazili swoje zdanie na temat nowej inwestycji – jest ona niezwykle ważna i długo oczekiwana.

Dodaj komentarz