Obchody Dni Pisza

Obchody Dni Pisza
Za nami Dni Pisza. Jak upłynął ten czas? Kto wystąpił i czy publiczność dopisywała. Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule.
 

Gwiazdy i koncerty w Piszu

 
Dni Pisza obchodziliśmy od 23 do 25 lipca. Rozpoczęły się one od turnieju siatkówki plażowej. Kibice wyjątkowo dopisali i zacięcie dopingowali drużyny. Zaraz po meczu rozpoczął się występ DJ Cesare. Ludzie bawili się znakomicie, a największa fala miała dopiero nadejść. Wraz z wybiciem 21 tłum oszalał. Na scenę wkroczyła gwiazda wieczoru, czyli Michał Szczygieł. Na to wszyscy czekali. Michał nie zawiódł fanów i dał naprawdę widowiskowy popis. Przez resztę nocy goście bawili się przy muzyce DJ Bercika. Impreza trwała do białego rana.
Drugi dzień obchodów rozpoczął się od objadania smakowitościami z grilla. Zorganizowano Wielkie Piskie Grillowanie. Nie zabrakło też innego rodzaju dań dla nielubiących pieczonych przysmaków. Wokół było otwarte mnóstwo punktów z jedzeniem lokalnym oraz standardowym. Były również kramy z różnego rodzaju wyrobami. Były zabawki, biżuteria, rękodzieło i wiele, wiele innych stanowisk. Bawiący się mogli również zakosztować uroków kina 7D, które odwiedziło Pisz.
Koncerty rozpoczęły się o 20:00. Pierwsza wystąpiła DJka DizzKats, która zaprezentowała się naprawdę świetnie. Godzinę później na scenę wyszedł zespół Reggaeside, gwiazda wieczoru. Artysta zebrał naprawdę spora publiczność, a widzowie upominali się o bisy. Ostatnim koncertem był występ Oscara Rockenberga.
 
To było zdecydowanie udane święto. Publiczność dopisała, a zaproszeni goście spisali się wyśmienicie. Bardzo korzystnie prezentowała się tez gastronomia oraz stoiska. Nikt nie mógł narzekać na brak zabawy i rozrywek. Było głośno, wesoło i naprawdę bardzo przyjemnie. Z niecierpliwością czekamy na następne obchody Dnia Piszu.