Złodziej pokonany wodą z myjki ciśnieniowej!

Złodziej pokonany wodą z myjki ciśnieniowej!

Trzeba przyznać, że spryt i siła kobiet są niedoceniane w społeczeństwie. To, że panie nie są tak bezbronne, jak mówią stereotypy, udowodniła pewna mieszkanka Piszu. Kobieta o mały włos nie padła ofiarą złodzieja, który zaczaił się na jej torebkę. Wzburzona oblała mężczyznę wodą z myjki ciśnieniowej, skutecznie zniechęcając go do konfrontacji.

Okradał auta na myjni samochodowej

Złodziej, który obrał sobie za cel myjnię samochodową w Piszu, był szczególnie bezczelny. Mężczyzna miał również bardzo zwinne dłonie, którymi chwytał wystające z kieszeni portfele. Głównym przedmiotem zainteresowania 38-latka były jednak auta i pozostawiane w nich przedmioty. Wiadomo, że na myjni i stacji benzynowej mało kto troszczy się o zamykanie auta. A złodziejowi wystarczyły chwile!

Dobra passa mężczyzny, który łącznie ukradł ludziom przedmioty i pieniądze o wartości kilkunastu tysięcy złotych, skończyła się, kiedy trafił na mieszkankę Piszu.

Kobieta myła swoje auto. Stanowiła idealny cel, skupiona na pucowaniu samochodu. Złodziej zakradł się, sądząc, że zabierze łup niepostrzeżenie. Tymczasem kobieta dostrzegła napastnika i szybko odgadła jego zamiary. Szybko wywinęła myjką ciśnieniową niczym mieczem i oblała złodzieja wodą pod ciśnieniem. Mężczyzna uciekł w szoku, ze złości rabując przypadkowe osoby. Wkrótce wpadł w ręce policji.

Do 8 lat więzienia za szczególnie zuchwałe kradzieże

Zanim policjanci zatrzymali rabującego w szale 38-latka, zdążył okraść kilka osób. Mężczyzna był na tyle bezczelny, że nie przejmował się nawet kamerami monitoringu na stacjach benzynowych. To właśnie dzięki zapisom z kamer udało się go złapać.

Ze względu na niezwykle lepkie ręce mężczyzny, zdecydowano o zamknięciu go w areszcie tymczasowym na 3 miesiące. Za niezwykle bezczelne kradzieże grozi mu do 8 lat więzienia. Łupy na szczęście udało się odzyskać.

Działalność piskiego złodzieja przypomina o konieczności odpowiedniego traktowania portfeli i telefonów. Tylna kieszeń w spodniach to nie jest dobre miejsce na pieniądze, bo wprawny złodziej wyjmie je zupełnie niedostrzeżony! Nie zostawiajcie swoich cennych przedmiotów i dokumentów bez opieki!