Niania okradła pracodawców na kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Niania okradła pracodawców na kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Pewne małżeństwo mieszkające w Piszu z zadowoleniem przyjęło fakt znalezienia sympatycznej opiekunki do dziecka. 22-latka wydawała się idealną nianią dla dziecka dobrze sytuowanego małżeństwa i początkowo wszystko układało się idealnie. Niestety dość szybko z mieszkania małżeństwa zaczęły ginąć pieniądze i wartościowe rzeczy.

Seria nieumiejętnych kradzieży

Pieniądze zaczęły znikać już po kilku dniach od zatrudnienia 22-letniej niani. Małżeństwo miało swoje przeczucia, ale szacunek do drugiego człowieka nakazał im wstrzymać się z oskarżeniami do czasu znalezienia dowodów.

Do pierwszej konfrontacji doszło, kiedy z domu zginęło 2500 zł pozostawionych na komodzie w sypialni małżeństwa. Niania wyparła się kradzieży, jednak po kilku dniach w niewyjaśniony sposób znalazła pieniądze za komodą, na której wcześniej leżały. Po tym pracodawcy postanowili dać dziewczynie jeszcze jedną szansę.

Niestety, oprócz pieniędzy zaczęły znikać również kosmetyki, biżuteria i wszelkiego rodzaju wartościowe akcesoria. Właściciele mieszkania bez trudu zauważali kolejne straty, jednak wciąż nie mieli dowodów.

Niania zdradzona przez pierścionek

Być może ta sytuacja skończyłaby się po prostu zwolnieniem 22-latki z pracy. Zrządzeniem losu właściciel mieszkania znalazł na aukcji w sieci pierścionek swojej żony. Był to pierścionek skradziony przed kilkoma dniami. Po nitce do kłębka mężczyzna trafił do piskiego lombardu, gdzie był nie tylko pierścionek, ale i reszta skradzionej biżuterii. W tym momencie stało się jasne, kto odpowiada za kradzieże. Dowody pozwoliły również zatrzymać 22-latkę i oddać ją w ręce policji.

W sumie z mieszkania małżeństwa zniknęły pieniądze i przedmioty o łącznej wartości około 33 tysięcy złotych! Niania najwyraźniej nie dbała o umiar, czy dyskrecję. Zapytana o przyczynę tak bezczelnego okradania pracodawców wyjaśniła, że znajduje się w ciężkiej sytuacji.

Cóż, wiele wskazuje na to, że 22-letnia opiekunka teraz będzie miała jeszcze trudniej. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Może Cię zainteresować: https://www.coretrends.pl/jak-dziala-niania-elektroniczna/

Dodaj komentarz