Pijany kierowca w gminie Biała Piska. 6-latka w stanie ciężkim

Pijany kierowca w gminie Biała Piska. 6-latka w stanie ciężkim

W gminie Biała Piska doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wypadek spowodował pijany 48-latek, który uderzył w auto, którym podróżował mężczyzna z dwójką dzieci. W wyniku zderzenia ucierpiała 6-letnia dziewczyna, która w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Olsztynie.

Groźny wypadek spowodowany przez pijanego kierowcę

Do zdarzenia doszło niecałe dwa tygodnie temu. Na drodze wojewódzkiej nr 667 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów: toyoty i kii. Szybko wyszło na jaw, że za wypadek odpowiada kierowca kii – 48-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Mężczyzna miał w organizmie niemal 3 promile alkoholu. Cenę za nieodpowiedzialność kierowcy zapłaciła 6-letnia dziewczynka, która znajdowała się w toyocie wraz z tatą i 14-letnią siostrą. Dziewczynka doznała ciężkich obrażeń i obecnie przebywa w szpitalu. Siostra 6-latki wraz z ojcem wyszli ze szpitala po wykonaniu badań. Ich obrażenia okazały się niegroźne.

Sprawca wypadku otrzymał dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Jako że 48-latek jest księdzem, otrzymał również zakaz odprawiania sakramentów i obowiązek podjęcia leczenia.

Dodaj komentarz