Tragiczne wydarzenie na drodze z Bemowa Piskiego do Drygał

Tragiczne wydarzenie na drodze z Bemowa Piskiego do Drygał

W miniony czwartek na trasie pomiędzy Bemowem Piskim a Drygałami doszło do straszliwego zdarzenia drogowego, które zakończyło się tragicznym skutkiem. Pojazd marki Volkswagen Golf, którym jechały cztery osoby, niespodziewanie wjechał do rowu. W wyniku tego incydentu jedna z osób nie przeżyła.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że na mało uczęszczanej drodze prowadzącej z Bemowa Piskiego do Drygał, kierujący volkswagenem golfem z niejasnych powodów utracił kontrolę nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Jak podaje asp. szt. Piotr Jabłoński z Komendy Policji w Piszu, w samochodzie znajdowało się czterech mężczyzn. Jeden z pasażerów, w wieku około 55 lat, doznał tak poważnych obrażeń głowy, że zmarł na miejscu.

Jabłoński dodał również, że 39-letni kierujący autem był trzeźwy w momencie zdarzenia. Wszystkie osoby zaangażowane w to tragiczne wydarzenie pochodzą z gminy Biała Piska.

Na miejscu pracują służby policyjne pod nadzorem prokuratury, które próbują ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego smutnego wypadku.

Dodaj komentarz