Odbudowa domu po pożarze: Apel o wsparcie rodziny Bejnar

Odbudowa domu po pożarze: Apel o wsparcie rodziny Bejnar

Wioleta Bejnar zwraca się z prośbą o pomoc w odbudowie domu, który został zniszczony przez pożar. Wnuczka i córka poszkodowanych, ze smutkiem mówi, że choć nigdy nie myślała, że będzie musiała prosić o wsparcie, teraz jest to konieczne dla jej rodziny. Oświadczyła również, że wszelkie dotacje będą niewyobrażalnie cenne dla jej najbliższych.

Pożar, który wybuchł wieczorem 14 października 2023 roku, strawił dom rodziny Bejnar w Hejdyku, gmina Pisz. Ten tragiczny incydent spowodował druzgocące zmiany w życiu dwóch osób – ojca Wiolety, Stanisława oraz jej babci Heleny.

W odpowiedzi na to niefortunne zdarzenie, Wioleta założyła zbiórkę na jednym z platform do pomocy. Celem tej inicjatywy jest zebranie środków na rzecz jej bliskich, którzy stracili wszystko wskutek nieszczęśliwego incydentu.

Wioleta podkreśla dramat osobisty jaki spotkał jej rodzinę: „Pożar ten zniszczył normalność dnia codziennego mojego ojca i babci. Choć na szczęście obydwoje zdążyli uciec z domu, to jednak doznane straty materialne i psychiczne są znaczne. Szok i przerażenie, które odczuli widząc swoje mieszkanie w płomieniach, na pewno pozostaną w ich pamięci na zawsze”.

Dodaj komentarz