Znęcał się nad byłą partnerką? 46-latek z Białej Piskiej trafił do aresztu

Znęcał się nad byłą partnerką? 46-latek z Białej Piskiej trafił do aresztu

Policja zatrzymała mieszkańca Białej Piskiej, 46-letniego mężczyznę, podejrzanego o wysyłanie gróźb karalnych do swojej byłej partnerki. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie będzie musiał odpowiadać za swoje czyny.

Była partnerka mężczyzny zgłosiła sprawę policji, informując o ewentualnym przestępstwie popełnionym przez 46-latka. Śledczy prowadzący sprawę ustalili, że mężczyzna wydawał groźby śmierci pod adresem kobiety. Okrutne słowa wypowiadał podczas ataku, uderzając kobietę w głowę nożyczkami, które trzymał w rękach. Na szczęście, incydent skończył się jedynie na zadrapaniu twarzy kobiety.

Sąd postanowił postawić mieszkańcowi Białej Piskiej zarzuty związane z wydawaniem gróźb karalnych i uszkodzeniem ciała byłej partnerki. Zdecydowano o tymczasowym aresztowaniu 46-latka na okres dwóch miesięcy. Jeżeli mężczyzna zostanie uznany winnym popełnionych przestępstw, może mu grozić kara do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Powodem tak surowej kary jest fakt, że mężczyzna dopuścił się obu czynów podczas tzw. recydywy.

Dodaj komentarz