32. Edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piskim Powiecie: Bezpieczeństwo, Promocja i Atrakcje dla Najmłodszych

32. Edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piskim Powiecie: Bezpieczeństwo, Promocja i Atrakcje dla Najmłodszych

Podsumowując niedawno zakończony 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, policjanci z powiatu piskiego podkreślali, jak bardzo priorytetem było dla nich bezpieczeństwo wolontariuszy zebranych na ulicach, zbierających fundusze w ramach tej krajowej akcji charytatywnej. Z przyjemnością informowali także, że tego dnia nie odnotowano żadnych incydentów. Dodatkowo korzystając z okazji promowali zawód mundurowy, organizując własne stoisko promocyjne w piskim sztabie WOŚP, gdzie dla najmłodszych były przygotowane różnorodne atrakcje.

Bezpieczeństwo podczas 32. finału WOŚP w powiecie piskim było priorytetem – wszelkie możliwe środki zostały podjęte, aby zapewnić wolontariuszom bezpieczne warunki do zbierania datków. Cieszy fakt, że tego dnia działania charytatywne przebiegały bez żadnych zakłóceń – nie odnotowano żadnych incydentów. Dodatkowo, przed rozpoczęciem zbiórki, w każdym z sztabów WOŚP w powiecie odbyły się spotkania z udziałem policjantów, którzy przypominali wolontariuszom najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piskim, funkcjonariusze policji nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy, ale też aktywnie włączali się w działania charytatywne. Mieli swoje stoisko promocyjne, gdzie przez cały czas trwały różnego rodzaju atrakcje, skierowane przede wszystkim do najmłodszych uczestników tej wielkiej akcji.

Dodaj komentarz