49-letni mężczyzna z Pisza oskarżony o przemoc wobec swoich rodziców

49-letni mężczyzna z Pisza oskarżony o przemoc wobec swoich rodziców

W stolicy Mazur, małym miasteczku Pisz, 49-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję pod zarzutem znęcania się nad swoimi starszymi rodzicami. Mężczyzna jest teraz za kratkami, podejrzany o działania pełne brutalności i okrucieństwa w stosunku do własnej rodziny.

Prześladowanie, które trwało ponad dwa lata, zostało ujawnione przez jedną z ofiar, która postanowiła zgłosić sprawę służbom ścigania. Z dramatycznego opisu kobiety wynikało, że ich dorosły syn regularnie wykorzystywał swoje ciało i umysł w akcie przemocy skierowanej przeciwko nim. Wszystko to było dodatkowo podsycone nadużywaniem alkoholu. Skutkiem były nieustannie wybuchające konflikty domowe – zakłócanie nocy rodziców, używanie obraźliwych słów wobec starszych osób, a nawet groźba pozostawienia ich na pastwę losu po wysiedleniu ich z domu.

Anna Szypczyńska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Piszu, poinformowała o tym, że mężczyzna został oskarżony o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoimi rodzicami, co sam przyznał. Obecnie jest pod nadzorem policji, ale to nie koniec sprawy. Wkrótce mogą nastąpić dalsze procedury prawne.

Dodaj komentarz