Problem niepoprawnie zaparkowanych samochodów na ulicy Mazurskiej w Piszu

Problem niepoprawnie zaparkowanych samochodów na ulicy Mazurskiej w Piszu

Policja potwierdziła doniesienia, które niedawno pojawiły się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, dotyczące nieodpowiednio zaparkowanych pojazdów na ulicy Mazurskiej w Piszu. W wyniku sprawdzenia tej kwestii, zauważono trzy niezgodnie zaparkowane auta w próbie ustalenia prawdy informacji. Policjanci podkreślają, że oznakowanie tej drogi zostało zmienione po jej modernizacji i należy na to zwrócić uwagę. Znaki „zakaz zatrzymywania się”, które obecnie obowiązują po obu stronach drogi, dotyczą również mieszkańców tej okolicy.

Należy pamiętać, że jeśli dana sytuacja wymaga natychmiastowego działania i pomocy ze strony służb policyjnych, powinno się bezpośrednio dzwonić na numer alarmowy 112. Jeśli jednak problem jest lokalny i nie potrzebuje szybkiej reakcji ze strony policji, ale jest uciążliwy i wymaga interwencji, warto zgłosić go anonimowo za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Niedawno tą metodą pewien obywatel zgłosił problem z nieprawidłowo zaparkowanymi samochodami na ulicy Mazurskiej w Piszu do lokalnej policji. Na tej ulicy obowiązuje znak B-36 „zakaz zatrzymywania się” po obu stronach drogi.

Podczas sprawdzania tego zgłoszenia, policjanci potwierdzili, że na ulicy Mazurskiej nieprawidłowo zaparkowane były trzy samochody – Peugeot, Mercedes i Volkswagen, co było niezgodne z obowiązującym znakiem drogowym. Kierowcy tych pojazdów nie tylko złamali przepisy, ale również utrudniali ruch innym użytkownikom tej drogi.

Dodaj komentarz