Za kierownicą hulajnogi elektrycznej pod wpływem alkoholu – 24-latka w szpitalu

Za kierownicą hulajnogi elektrycznej pod wpływem alkoholu – 24-latka w szpitalu

Podczas poruszania się hulajnogą elektryczną po chodniku, młoda kobieta doznała upadku. W wyniku wypadku odniosła obrażenia głowy i została przewieziona do szpitala. Późniejsze badania wykazały, że kobieta, mająca zaledwie 24 lata, miała w swoim ciele prawie 2,5 promila alkoholu. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez miejski system monitoringu.

Nietypowe i niebezpiecznie wyglądające wydarzenie miało miejsce we wtorek, 7 maja, tuż przed godziną 20:00 na ulicy Klementowskiego w Piszu.

Hulajnogą poruszała się młoda kobieta, jadąc od kierunku ulicy 1 Maja. Przekroczyła przejście dla pieszych, pokonała skrzyżowanie drogi, a następnie wjechała na chodnik przy ulicy Klementowskiego. Po kilku metrach jazdy doszło do jej upadku. W rezultacie, kobieta doznała kontuzji głowy i musiała być przewieziona do szpitala.

Policja szybko ustaliła, że sprawcą incydentu była 24-letnia mieszkanka Pisza. Dużym zaskoczeniem dla funkcjonariuszy było wynik badania alkotestem, które wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w jej organizmie. Młoda kobieta przyznała, że wypiła ostatnie piwo niecałą godzinę przed zdarzeniem, jednak według jej odczuć była trzeźwa.

Dodaj komentarz