Zespół piłkarski Piski Mazur znowu triumfuje ponownie – 13 spotkań bez porażki!

Zespół piłkarski Piski Mazur znowu triumfuje ponownie – 13 spotkań bez porażki!

Forteca Piskiego Mazura, zlokalizowana na ulicy Mickiewicza w Piszu, nadal pozostaje niewzruszona! W ostatnim meczu, drużyna Piskiego Mazura pokonała Pojezierze Prostki wynikiem 7:1. Ta imponująca wygrana pozwoliła na przedłużenie ich impresyjnej passy nieprzegranych meczów do aż 13 spotkań! Niestety, dla innych zespołów z powiatu, ten weekend nie przyniósł powodów do świętowania.

Zespół Znicz Białej Piski, który jest najwyżej notowaną drużyną w naszym regionie, definitywnie musiał pożegnać się z marzeniami o zdobyciu złota IV ligi w sezonie 2023/2024. Pod wodzą trenera Przemysława Kołłątaja, drużyna długo rywalizowała o pierwsze miejsce z Polonią Lidzbark Warmiński. Jednak już po 28. kolejce, szanse na wyprzedzenie kluczowych konkurentów ewaporowały.

Jeziorak Iława, często niedoceniany przez kibiców, zdołał pokonać czerwono-zielonych na ich własnym boisku, kończąc mecz wynikiem 2:0. Tymczasem, drużyna z Lidzbarka Warmińskiego pokazała swoją dominację na boisku, wygrywając z Polonią Iłowo, która jest na samym końcu ligowej tabeli, wynikiem 0:6. Na chwilę obecną, Lidzbark Warmiński posiada 69 punktów, podczas gdy Biała Piska ma tylko 62. Zostały do rozegrania już tylko dwie kolejki (Znicz zmierzy się z Romintą Gołdap i Tęczą Biskupiec), więc szanse na jakiekolwiek przetasowania w tabeli są niemożliwe.

Na niższym poziomie ligowym, w klasie okręgowej, Śniardwy Orzysz (aktualnie na 5. miejscu w tabeli) poniosły porażkę na wyjeździe z Victorią Bartoszyce, kończąc mecz wynikiem 7:2. Gole dla drużyny w barwach zielono-niebieskich zdobyli Patryk Baran oraz Kacper Kulikowski.

Dodaj komentarz