Galindia – Mazurski eden obok Pisza

Galindia – Mazurski eden obok Pisza
Galindia to osada, do której chce się przyjechać. Jest tam sporo do roboty. Można zwiedzać gród, uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach oraz biesiadach, oraz korzystać z uroków otaczającej przyrody. Osada oferuje pokoje i luksusowe apartamenty oraz strefy tylko dla pełnoletnich.
 

Osada plemienia Galindów

 
Osada położona jest u ujścia Krutyni. Do zwiedzania udostępniono tutaj Gród Galindów, lochy, groty, pieczary, kamienne kręgi, gaje i wiele innych. Wszystko jest naprawdę piękne i realistycznie urządzone. Dzika przyroda miesza się tutaj z kunsztem wykonania. Naturalne materiały i naprawdę ciekawe koncepcje urzekają i sprawiają, że chce się tutaj wracać.
Na gości czekają tutaj piękne pokoje i apartamenty. Dla grup zorganizowanych urządzane są różnego rodzaju wydarzenia. Będą napady Galindów, wybory miss, polowania i wielkie bitwy. Nie ma rzeczy, której spragniony wrażeń turysta nie mógłby tu doświadczyć.
 
Dla imprezowiczów przygotowano również klimatyczne biesiady. Odbywają się zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Szczególnie ciekawe są te w pieczarach jadnak te na łonie natury te z robią wrażenia. Rozpala się wtedy ogniska i wspólnie biesiaduje do białego rana.
 
Na terenie znajduje się te z wypożyczalnia sprzętu. Można wypożyczyć katamaran, kajak, łódkę, rower i wiele innych. Ceny nie są zbyt wygórowane jak na atrakcje, jakie tu znajdziemy. Możemy zostać nawet pasowani na Galinda i otrzymać dowód tego wydarzenia.
 
Już samo oglądanie zdjęć sprawia, że chce się tam być. To miejsce naprawdę magiczne i dobrze przemyślane. Panuje tam niesamowity klimat, a wszystkie imprezy mają swoją duszę. Serdecznie zapraszamy na stronę osady Galindów i zapoznanie się z pełną ofertą tego miejsca. Obiecujemy, że nie będziecie rozczarowani.