Kradzież opon i felg w Piszu

Kradzież opon i felg w Piszu
Policjanci patrolujący tego dnia ulice Pisza otrzymali zgłoszenie odnośnie kradzieży. Zgłaszająca poinformowała o zniknięciu opon samochodowych wraz z felgami. Sprawcą okazał się jej były partner. Teraz w więzieniu może spędzić nawet okres pięciu lat.

Ukradziono 4 opony wraz z felgami

Przedwczoraj w nocy zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jedna z mieszkanek Pisza została okradziona. Łupem dla włamywacza okazały się cztery sztuki opon samochodowych oraz felgi. Kobieta podczas składania zawiadomienia poinformowała policjantów, że prawdopodobnie zna osobę, która dopuściła się kradzieży. Miał nim być były partner kobiety, z którym rozstała się kilka godzin wcześniej, w efekcie kłótni mężczyzna miał dopuścić się zabronionego czynu.
 

Straty na 900 zł

 
Po szybkiej akcji udało się namierzyć podejrzanego o kradzież mężczyznę. 41-letmi mieszkaniec Pisza przyznał się do zarzucanego mu czynu. Podczas składania wyjaśnień dodał, że chciał zrobić partnerce niespodziankę i odrestaurować skradzione koła, a jego celem nie była ich kradzież.
Zgłaszająca wyceniła stratę na kwotę 900 zł. Mężczyzna nie dość, że nie będzie mógł sprawić niespodzianki byłej partnerce, a także został mu postawiony zarzut kradzieży, który w Polsce jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 5.