3 najlepsze restauracje w Piszu

3 najlepsze restauracje w Piszu

Pisz jest pięknym miastem, które co roku odwiedzają tysiące turystów. Okoliczna rzeka i piękne tereny sprzyjają wypoczynkowi i dają uczucie wypoczynku osobą, które pragną odpocząć od wielkich metropolii i zgiełku miasta. Co jednak gdy już po aktywnym zwiedzaniu bądź błogim odpoczynku zdecydujemy się wyjść na miasto i coś zjeść? W tym artykule podpowiadamy, jakie, do jakich restauracji warto wybrać się, odwiedzając tę piękną miejscowość.

Baszta

To miejsce zdecydowanie możemy polecić każdemu. Znajdziemy tam zarówno specjały polskiej tradycyjnej kuchni, jak i wyśmienitą pizzę i desery. Widać tutaj ewidentnie kunszt kucharski, ponieważ wszystkie serwowane dania są przepięknie podane i wyglądają one niesamowicie apetycznie. Oczywiście Baszta to nie tylko dania główne, znajdziemy tu także przepyszne desery. Atmosfera tego miejsca przypadnie do gustu każdemu, co prawda wystrój jest dość staromodny, ale właśnie to dodaje temu miejscu niesamowitej magii. Z czystym sumieniem polecamy te restauracje.

Restauracja w Hotelu nad Pisą

Jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Pisza. Zjemy tutaj nie tylko przepyszne dania rybne, z których zresztą lokal słynie. W karcie znalazło się też miejsce na wiele mięsnych przystawek i sałatek. W tym miejscu zjemy także niektóre specjały kuchni śródziemnomorskiej. Oczywiście nie zabraknie także różnej maści deserów i przekąsek. Poza przepysznymi daniami serwowanymi w restauracji mamy także możliwość zarezerwowania sobie przepięknie urządzonych pokoi hotelowych, a malownicza okolica sprawi, że nie będzie łatwo zapomnieć wizytę w tym magicznym miejscu.

Bistro Wieża

To już trzecie i ostatnie miejsce w naszym zestawieniu. Ten niecodzienny lokal powstał, aby zaktywizować osoby niepełnosprawne do pracy zawodowej. Jest to miejsce inne niż wszystkie, a serwowane tam potrawy niczym nie odbiegają od tych, które zjemy w dobrych restauracjach. Menu ustalane jest z tygodniowym wyprzedzeniem, jednak zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce znajduje się obok znanej w całym Piszu wieży ciśnień. Serdecznie zachęcamy do zjedzenia posiłku w tym bistro.