Polecany fryzjer w Piszu — najlepsze salony fryzjerskie w mieście

Polecany fryzjer w Piszu — najlepsze salony fryzjerskie w mieście

Dobry fryzjer jest na wagę złota, o czym świadczą liczne grupy zadowolonych klientów, stale wracających do jednego salonu. Co zrobić w przypadku, gdy ulubiony fryzjer nie ma wolnych terminów? Warto zapoznać się z ofertą innych, najlepszych salonów fryzjerskich w mieście. Poniżej krótki przegląd najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich w Piszu.

Męska Strefa Barber Shop — Marek Zegarowicz

Klimatyczny salon fryzjerski z dwoma fryzjerami i jedną fryzjerką. Nieważne, na kogo trafisz, Twoja fryzura będzie wspaniała! Styliści znają się na swojej pracy i wiedzą, jak podkreślać urodę każdego mężczyzny. Kolejnym plusem jest także estetyczny, miły dla oka salon, w którym można się zrelaksować i zamienić w prawdziwego przystojniaka!

Adres: Kościuszki 3, 12-200 Pisz

Salon Fryzjerski Damsko-Męski — Jolanta Malinowska

Jeden z najpopularniejszych damsko-męskich salonów fryzjerskich w mieście. Klasyczne, czyste wnętrze prezentuje się zachęcająco, jednak prawdziwą zaletą tego miejsca są fryzjerki i fryzjerzy. Styliści świetnie wykonują swoją pracę, a przy okazji umiejętnie zagadują do klientów. Można poczuć się tu jak u siebie i wyjść ze znakomitą fryzurą.

Adres: Okopowa 5, 12-200 Pisz

Karol Wysocki — Barber

Z usług tego barbera korzystają najmodniejsi panowie w Piszu. Bardzo profesjonalny, a przy tym klimatyczny salon, w którym pracują doświadczeni barberzy. Ekipa fryzjerów składa się z osób, które umieją słuchać i dostosowywać się do oczekiwań klientów.  W razie potrzeby umieją także doradzić.

Adres: plac Daszyńskiego 11/16, 12-200 Pisz

Aga — Salon Fryzjerski

Popularny w Piszu salon fryzjerski prowadzony przez panią Agę i zespół wykwalifikowanych fryzjerek. Bardzo miłe miejsce z sympatycznymi pracownicami i dobrymi cenami. Stylizacje i cięcia wykonywane profesjonalnie i z dbałością o detale.

Adres: 1 Maja 7A, 12-200 Pisz

Dodaj komentarz