Gdzie na kawę w Piszu? Najlepsze kawiarnie w mieście!

Gdzie na kawę w Piszu? Najlepsze kawiarnie w mieście!

Zapracowani mieszkańcy Pisza zasługują na odrobinę relaksu i beztroski. W tym celu warto regularnie spacerować, a od czasu do czasu wzbogacić spacer o dobry deser z kawą lub herbatą. Przedstawiamy najpopularniejsze i najlepsze kawiarnie w Piszu. Dowiedz się, gdzie warto iść na kawę!

Piernikarnia Cafe

Królestwo pierników, które czaruje klientów wyjątkowymi specjałami i klimatycznym wystrojem. Piernikarnia Cafe to niewielka kawiarnia, w której główną rolę odgrywają ręcznie robione pierniki. To jednak nie wszystko — na miejscu znajdziemy również wyśmienitą kawę i wysokogatunkowe herbaty. Klienci chwalą również gorącą czekoladę z gęstą bitą śmietaną. Świetne, klimatyczne miejsce. Dodatkowym plusem jest kącik dla dzieci.

Adres: Młodzieżowa 1, 12-200 Pisz

Cafe Family

Przytulnie urządzona kawiarnia z lodami Grycana. Miłe miejsce z sympatyczną obsługą i szeroką ofertą. W menu znajdziemy lody, gofry, kawę, herbaty, gorącą czekoladę i ciasta. To miejsce szczególnie polecane osobom, które nigdzie się nie spieszą i chcą odpocząć w dobrej atmosferze. Cafe Family to jeden z najpopularniejszych lokali w mieście.

Adres: plac Daszyńskiego 2, 12-200 Pisz

Bubble Time — Herbaciarnia & Kawiarnia

Kawiarnia i herbaciarnia w jednym. Bubble Time to jedyne miejsce w Piszu, w którym wypijemy niezwykle smaczne bubble tea. W menu znajduje się również aromatyczna kawa i gorąca czekolada. Klienci chwalą duży wybór smaków oraz profesjonalne przygotowanie. Napoje w Bubble Time są bardzo smaczne, a wystrój zdecydowanie zachęca do dłuższych wizyt. Przyjemna obsługa i cicha muzyka w tle sprawiają, że tę kawiarnię chce się odwiedzać, zarówno w gronie przyjaciół lub rodziny, jak i samotnie.

Adres: Rybacka 1, 12-200 Pisz

Dodaj komentarz