Sztukateria ścienna – wymarzona aranżacja

Sztukateria ścienna – wymarzona aranżacja

Urządzając swoje wnętrze, stajemy niemal przed dużym wyzwaniem. Mając ogromną gamę produktów, musimy mieć świadomość, które z nich będą najlepszej jakości, które będą pasować do pomieszczenia oraz naszego wymarzonego wystroju. Aranżacje Mardom Decor to korzystne rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń, które wyeksponują się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Lamele ścienne – ekskluzywny dodatek wnętrz

Lamele to modny dodatek aranżacyjny, który w wyjątkowy sposób zmodyfikuje wygląd każdego wnętrza. Ich nowoczesna estetyka sprawi, że Twoje cztery ściany zyskają na prestiżu oraz ekskluzywności. Lamele ścienne Mardom Decor to najlepszego gatunku produkty, które możemy użyć w każdym pomieszczeniu, dzięki wykorzystaniu w produkcji odpornego tworzywa PolyForce. Dzięki temu rewelacyjnie wyglądają w łazience czy kuchni. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość materiału nie tylko na wodę, ale też promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lamele ścienne to idealny element dekoracyjny do salonu, na ścianę TV, przedpokoju, a także pomieszczeń użytkowych takich jak np. restauracje czy biura.

Listwy wykończeniowe

Oferta Mardom Decor to listwy wykończeniowe spełniające dopełniania kompozycji sufitowych, podłogowych, ściennych, ale także nowoczesne rozwiązania wykończeniowe. Najwyższej jakości tworzywo bazowe – niejednokrotnie oparte na zaawansowanych pochodnych polimerów daje możliwość wykorzystania listew nawet w trudnych wnętrzach. Dzięki wysokiej wytrzymałości, bez problemu zniosą uderzenia podczas sprzątania, czy zarysowania np. ostrym narzędziem. Listwy wykończeniowe to produkty wytrzymałe, a ich dodatkowym atutem jest to, że z łatwością możemy je przemalować na dowolny kolor, dopasowując je do nowej stylizacji swojego zacisza.

Elementy dekoracyjne

Planując aranżację swojego wnętrza, elementy dekoracyjne to najlepsze rozwiązanie dekoracyjne. Pełnią nie tylko przedstawienie graficzne, ale także posiadają liczne zastosowania. Odnajdą zastosowanie jako dopełnienie kompozycji wnętrzarskich, a także jako elementy maskujące np. nierówności ścienne, kable, czy przegrody budowlane. Wszelkiego rodzaju kolumny, rozety czy dekory to elegancki oraz prosty sposób do zmiany swojego miejsca, w którym przebywamy. Dzięki elementom dekoracyjnym możemy uzmysłowić charakter pomieszczenia, nadając mu tym samym dopełnienia i wyciszenia. Umieszczając je, zbędnym elementem będzie dodatkowe uzupełnienie aranżacji w postaci wielu dodatków. Elementy dekoracyjne od Mardom Decor fantastycznie dopasują się do różnych osobowości.

Maskujące karnisze jako nowoczesne rozwiązania

Karnisze sufitowe oraz maskownice karniszowe Mardom Decor to pomysłowy produkt, który pomaga sprytnie zasłonić klasyczne karnisze, nadając tym samym pomieszczeniu pomysłowości. Oprócz pięknego wykończenia są także bardzo dobrym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie występuje mała odległość między oknem a sufitem. Dzięki idealnej formie produktu możemy zamontować je w praktycznie każdym pomieszczeniu. Karnisze sufitowe uwydatniają charakter ozdobnych tkanin, a także doskonale wpasowują się do wnętrza.

Aranżacja wnętrza z Mardom Decor

Produkty Mardom Decor to niezliczone możliwości aranżacji wnętrza. Elementy dekoracyjne czy nowoczesne panele ścienne odnajdą się w prawie każdej aranżacji. Ich umiejętne połączenie sprawi, że możemy stworzyć najróżniejsze kompozycje wnętrzarskie, utworzone na bazie naszej wizji. Dodatkowym atutem jest to, że ich szeroka oferta oraz wysoka jakość na wiele niepożądanych czynników pozwala na użycie produktów w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to wilgotna łazienka, czy podatny na uszkodzenia pokój dziecięcy – produkty Mardom Decor będą działać skutecznie przez lata. Jednak to nie wszystko. Łatwy oraz szybki montaż, a także możliwość przemalowania produktów, zapewnią szybką zmianę wizualną pomieszczenia. Aranżacja produktów marki Mardom Decor to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim oszczędność czasu.

Dodaj komentarz