Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 63 koło Pisza

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 63 koło Pisza

Na drodze krajowej numer 63, którą przecina powiat piski, doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Jak donoszą lokalne służby, zderzyły się tam dwie samochody osobowe. Miejsce tragedii to odcinek drogi pomiędzy miastami Pisz a Jeże. W wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia stracił życie 70-letni mężczyzna.

Zgodnie z pierwszymi ustaleniami policji, wypadek miał miejsce na prostym fragmencie trasy, podczas próby wyprzedzania jednego z pojazdów. Tragiczne wydarzenie miało miejsce w niedzielę, 3 września, tuż po godzinie jedenastej rano, co potwierdzają zgłoszenia napływające do służb ratunkowych.

Dalsze informacje na temat okoliczności fatalnego zdarzenia dostarcza Anna Szypczyńska – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu. Przebadanie stanu zdrowia pasażerów uczestniczących w wypadku wykazało, że kierująca jednym z pojazdów kobieta wymagała hospitalizacji, podczas gdy jej mąż, który podróżował obok niej, niestety nie przeżył. Trzecia osoba podróżująca tym samym samochodem – 13-letni chłopiec – nie doznał żadnych obrażeń.

Wypadek ten był najbardziej tragicznym zdarzeniem drogowym, które miało miejsce podczas ostatniego weekendu na terenie powiatu piskiego. Miejscowi funkcjonariusze policyjni byli również zaangażowani we interwencje dotyczące trzech kolizji drogowych o niewielkim stopniu groźności oraz prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu przez trzech różnych kierowców.

Dodaj komentarz