Wyposażenie floty ratowniczej Szpitala Powiatowego w Piszu o nową karetkę

Wyposażenie floty ratowniczej Szpitala Powiatowego w Piszu o nową karetkę

Szpital Powiatowy w Piszu cieszy się z nabycia nowego ambulansu, który dołączył do ich rosnącej floty pojazdów ratowniczych. Dzięki funduszom przekazanym przez województwo, zdobyli możliwość zakupu tego niezbędnego środka transportu dla pacjentów. Jest to znaczący krok naprzód dla szpitala, który stale stara się rozszerzać i ulepszać swoje usługi.

Po łamach swojej strony internetowej, Szpital Powiatowy w Piszu podzielił się nowiną o najnowszym nabytku. Wypowiedź podkreśla, że zakup ambulansu stał się możliwy dzięki dofinansowaniu od wojewody warmińsko-mazurskiego. Ten akt hojności miał miejsce po tym, jak w lipcu bieżącego roku, jeden z używanych ambulansów został przekazany na pomoc naszym przyjaciołom na Ukrainie.

Tak więc, dzięki hojnej dotacji, szpital mógł zasilić swój tabor kolejnym ambulansem, co na pewno przyczyni się do poprawy opieki zdrowotnej dla lokalnej społeczności. Nowy ambulans z pewnością umożliwi szybszą i sprawniejszą pomoc dla pacjentów, co jest kluczowe w działaniach ratunkowych.

Dodaj komentarz