Nieszczęśliwe zdarzenie na ulicy Warszawskiej w Piszu: 60-letni kierowca Skody potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę

Nieszczęśliwe zdarzenie na ulicy Warszawskiej w Piszu: 60-letni kierowca Skody potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę

Na jednej z głównych arterii Pisza, ulicy Warszawskiej, miało miejsce niefortunne zdarzenie drogowe. Kierujący pojazdem marki Skoda sześćdziesięcioletni mężczyzna, potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Niestety, w wyniku tego incydentu poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala, a kierowca Skody musiał oddać swoje prawo jazdy.

Wszystko wydarzyło się w czwartek 7 grudnia, tuż przed godziną dwunastą na wspomnianej już ulicy Warszawskiej w Piszu. Jak wynika z ustaleń policji, kobieta prowadziła rower i przekraczała jezdnię na wyznaczonym dla pieszych przejściu, kiedy nagle została potrącona przez nadjeżdżającą Skodę.

Za kierownicą samochodu siedział sześćdziesięcioletni mieszkaniec stolicy kraju, który zmierzał w kierunku Kolna. Potrącona kobieta, to pięćdziesięciopięcioletnia mieszkanka Pisza. Została ona natychmiast zabrana do najbliższego szpitala, ale na szczęście, jej obrażenia nie były poważne i tego samego dnia udało jej się wrócić do domu.

Tymczasem kierowca Skody był trzeźwy. Mimo to, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, stracił prawo jazdy. Policja wciąż bada okoliczności tego zdarzenia i ustala jego dokładną przyczynę.

Dodaj komentarz