28-letnia kobieta z Pisza zatrzymana za zranienie niewiernego partnera – niebezpieczna kłótnia zakończona atakiem nożem

28-letnia kobieta z Pisza zatrzymana za zranienie niewiernego partnera – niebezpieczna kłótnia zakończona atakiem nożem

W ciężkim stanie do szpitala trafił mężczyzna, który został ugodzony nożem przez swoją partnerkę. Autorką tego czynu okazała się być 26-letnia kobieta, mieszkanka Pisza, która została zatrzymana przez policję.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 15 grudnia o godzinie 14:00, w jednym z mieszkań w Pisz. To właśnie tam położone były tragiczne wydarzenia – 35-letni mężczyzna, którego serio uszkodzono nożem w plecy, wezwał pomoc medyczną.

Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, odnaleźli w domu 26-latkę i jej partnera z głęboką raną od cuchu w plecach. Krew mężczyzny była widoczna na ubraniu, rękach i na twarzy kobiety. Oboje znacznie muśnięci alkoholem – jak ustalili policjanci, kobieta miała prawie 3 promile alkoholu we krwi.

Młoda kobieta tłumaczyła, że od rana piła alkohol ze swoim partnerem. W pewnym momencie doszło do kłótni, podczas której chwyciła za nóż kuchenny. Wspominała, że miała go tylko przestraszyć, a nie skrzywdzić. Nie spodziewała się, że nóż przekłuje jego ciało tak głęboko. Dodatkowo potwierdziła, że przez cały dzień w domu nie byli żadni inni goście.

Podczas śledztwa na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze znaleźli między odzieżą w łazience zakrwawiony nóż. 26-letnia kobieta została aresztowana, a jej ciężko ranny partner został przewieziony do szpitala.

Dodaj komentarz