Zaproszenie na II Edycję Forum Samorządów Uczniowskich Powiatu Piskiego w Liceum "Nowy" w Piszu

Zaproszenie na II Edycję Forum Samorządów Uczniowskich Powiatu Piskiego w Liceum "Nowy" w Piszu

W nadchodzący czwartek, dokładniej 14 marca, najważniejsze wydarzenie dla młodzieży szkolnej w Piszu, czyli II Forum Samorządów Uczniowskich Powiatu Piskiego, odbędzie się w przestrzeniach II Liceum Ogólnokształcącego „Nowy”.

Forum zostało zorganizowane z myślą o pobudzaniu młodzieży do aktywnego udziału w życiu samorządów uczniowskich oraz w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. Czyli głównym celem tego forum jest motywowanie uczniów z różnych szkół Powiatu Piskiego do podjęcia aktywnych działań zarówno na arenie samorządowej, jak i społeczności lokalnej. Oprócz tego, częścią agendy forum będzie tworzenie postulatów skierowanych do przyszłych przywódców miasta Pisz – dotyczyć będą one roli młodzieży w społeczności lokalnej oraz możliwości ich aktywnego udziału w projektach realizowanych przez lokalne władze dla dobra młodzieży.

Kolejna edycja Forum Samorządów Uczniowskich Powiatu Piskiego planowana jest na czwartek, 14 marca i rozpocznie się o 9:30, a zakończy o 13:30. Miejsce spotkania to Aula II Liceum Ogólnokształcącego „Nowy”, ulica Młodzieżowa 26, w Piszu.

Dodaj komentarz